Wkłady filtrujące do wody odpowiadają za szereg podstawowych funkcji, takich jak oczyszczenie, zmiękczenie czy mineralizowanie. Uzupełniając system filtrujący o odpowiedni wkład rewitalizujący, uzyskać można dodatkowe korzyści. Prozdrowotne właściwości wody cenione już od lat, dlatego warto zadbać o dobre samopoczucie i zdecydować się na niezwykle wydajny i skuteczny mineralizator Ecoperla Exlixir. 

Co daje używanie wkładu Ecoperla Elixir?

Uzyskiwana w wyniku działania rewitalizatora woda zyskuje cechy alkaliczne, wysoką zawartość magnezu oraz zasadowy charakter pH. Właściwości te sprawiają, że Ecoperla Elixir dostarcza użytkownikom wodę pozwalającą na zdrowy tryb życia. Korzystnie wpływa ona na organizm, regulując pracę serca, dodając energii i korzystnie wpływając na wygląd. Likwiduje bóle stawów i głowy, a także niweluje skurcze mięśni i problemy ze snem. Poprawia stan włosów, skóry i paznokci, a także łagodzi objawy stresu.

Wygodny sposób wspomagania dobrego samopoczucia

Własna woda alkaliczna jest rozwiązaniem bardzo wygodnym i ekonomicznym. Dlatego zastosowanie wkładu rewitalizującego pozwala na ograniczenie kosztów związanych z koniecznością zakupu drogiej wody butelkowanej. Ecoperla Elixir jest również tańszy od wielu konkurencyjnych mineralizatorów, zapewniając przy tym doskonałe efekty.