Twarda woda to nic innego jak woda bogata w jony wapna i magnezu. nie jest ona obojętna dla naszych sprzętów domowych, bowiem lubi się na nich odkładać pod postacią mało estetycznego kamienia i osadu.

Jak szybko i ekonomicznie walczyć z twardą wodą?

Okazuje się, że można się tego problemu pozbyć małym kosztem. Polska marka Ecoperla wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyła zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24. Jest to najlepsze w swojej klasie urządzenie poprawiające jakość naszej domowej wody.

Specjalnie dedykowana głowica i Ecoperla Perfect System sprawia, że urządzenie łączy w sobie doskonałe efekty przy jednoczesnej oszczędności wody, soli i energii elektrycznej.

Nietypowa obudowa

Warto wspomnieć, że zbiornik na solankę i butla z wkładem filtrującym to w Ecoperla Toro 24 dwie oddzielne części, połączone w jedną całość poprzez estetyczną obudowę. Jest to rozwiązanie nieszablonowe, jednocześnie znacznie ułatwiające montaż urządzenia. Żywotność złoża filtrującego jest tutaj maksymalnie przedłużona, a prosty i intuicyjny panel sterujący dopasowany do potrzeb konsumenta.

Teraz Ecoperla Toro 24 jest teraz dostępny z nową głowicą sterującą. Ulepszona wersja tego kultowego zmiękczacza wody gwarantuje skuteczną pracę oraz ekonomiczną eksploatację przez wiele lat. Producent wyeliminował w ten sposób wszystkie potencjalne problemy, które mogły dotyczyć starszej wersji urządzenia.

Co więcej, na zmiękczacz wody z serii Ecoperla Toro otrzymasz aż 10 lat gwarancji! To najlepsze świadectwo jakości, jaką proponuje polska marka Ecoperla.

Dowiedz się więcej o Ecoperla Toro 24: https://www.krainawody.pl/668-zmiekczacz-ecoperla-toro-24.html

Twarda woda to już nie problem

Twarda woda nie tylko niszczy nasz sprzęt AGD, ale ma też negatywny wpływ na kondycję naszej skóry i włosów. Dlatego warto pozbyć się jej z naszego domu raz na zawsze, a środki do czyszczenia kamienia odstawić w kąt.