Ecoperla Toro 35 to zmiękczacz wody, który sprawdzi się w przypadku dużych gospodarstw domowych. Jeśli szukasz wydajnego i taniego w eksploatacji rozwiązania problemów z twardą wodą, to jest idealny dla Ciebie! Dowiedz się więcej o nowym, kompaktowym urządzeniu polskiej marki Ecoperla z aż 35-oma litrami żywicy jonowymiennej!

Polska marka Ecoperla podbija polski rynek uzdatniania wody już od kilku lat. Grono jej fanów cały czas rośnie, podobnie jak sama oferta marki. Co roku pojawiają się nowe urządzenia do uzdatniania wody, w tym filtry kuchenne i centralne stacje uzdatniana wody. Ostatnio marka Ecoperla zdecydowała się na wprowadzenie nowego, kompaktowego zmiękczacza wody. Obecnie Ecoperla Toro 35 jest jednym z największych kompaktowych zmiękczaczy wody dostępnych na rynku.

Ecoperla Toro – już to widzieliście

Ecoperla Toro 35 nie jest zupełnie nowym produktem. Stał się częścią serii Ecoperla Toro i dołączył do mniejszego modelu, z 24 litrami złoża filtracyjnego. Ecoperla Toro 24 był jednym z pierwszych produktów promowanych przez polską markę Ecoperla. Bardzo spodobał się osobom poszukującym sposobu na uporanie się z twardą wodą, jednak nie miał szansy na znalezienie się w każdym gospodarstwie domowym. 24 litry żywicy to ilość idealna dla rodzin czteroosobowych, niestety w przypadku większego zużycia wody lub wyższego stopnia twardości wody, mógł okazać się niewystarczający. Z tego właśnie powodu powstała większa wersja z aż 35 litrami złoża!

Ecoperla Toro 35 – co musisz wiedzieć?

Zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35 jest doskonałym urządzeniem, jeśli:

  • W domu jest bardzo duże zużycie wody, a miejsc poboru jest sporo
  • W przypadku dużych rodzin (6 osób i więcej)
  • Jeśli stopień twardości wody jest bardzo wysoki

Mimo dużej ilości złoża wewnątrz tego zmiękczacza wody, wszystkie elementy są zamknięte w kompaktowej obudowie. Dzięki temu urządzenie bardzo dobrze się prezentuje, a w dodatku jest łatwe do utrzymania w czystości. Wrażenie robi jednak nie tylko wygląd Ecoperla Toro 35, ale również jakość komponentów. W dobrej cenie otrzymujemy komponenty dobrej jakości. Czas poznać je bliżej.

Monosferyczna żywica jonowymienna w Ecoperla Toro 35

Zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35 posiada aż 35 litrów najlepszej jakościowo żywicy jonowymiennej. To typ monosferyczny, w którym każda cząsteczka złoża ma taką samą wielkość. Dzięki temu woda jest zmiękczana równomiernie i tak samo dokładnie, niezależnie od tego, gdzie się znajdzie. W przeciwieństwie do żywic polisferycznych, nie tworzą się kanaliki, przez które mogłaby przepływać nieuzdatniona woda. Ponadto jest to materiał naprawdę trwały, który nie potrzebuje zbyt wiele wody i soli tabletkowanej podczas regeneracji.

35 litrów to bardzo duża ilość, co oznacza odpowiednio długi kontakt złoża z wodą i dokładną redukcję stopnia twardości wody. Ponadto taka ilość żywicy jonowymiennej będzie potrzebowała rzadszej regeneracji niż zmiękczacze wody o mniejszej pojemności. To oznacza spore oszczędności w trakcie eksploatacji.

Ecoperla Perfect System w Ecoperla Toro 35

Kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35 jest wyposażony w Ecoperla Perfect System. Jest to system specjalnie dobranych ustawień głowicy sterującej, które zostały stworzone przez ekspertów polskiej marki Ecoperla w taki sposób, by urządzenie generowało jak najmniejsze koszty eksploatacyjne. Ponadto jest to gwarancja, że zmiękczacz wody będzie działał prawidłowo. Ecoperla Perfect System zapewnia ochronę przed awariami i przedwczesnym zużyciem żywicy jonowymiennej.

Mieszacz w Ecoperla Toro 35

Kompaktowy zmiękczacz Ecoperla Toro 35 został wyposażony w mieszacz. Dzięki temu komponentowi istnieje możliwość dowolnego ustawienia stopnia twardości wody na wyjściu z urządzenia. To przydatne, jeśli ktoś chce zachować w uzdatnionej wodzie pewne ilości jonów wapnia i magnezu lub na przykład posiada instalację z miedzi.

By-pass w Ecoperla Toro 35

Wbudowany by-pass to z kolei najlepszy sposób na szybkie i łatwe odcięcie zmiękczacza wody od instalacji. To obejście sprawia, że można puścić wodę surową podczas serwisu zmiękczacza wody lub wymiany złoża filtracyjnego.

10 lat gwarancji

Na kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35 i Ecoperla Toro 24 otrzymasz aż 10 lat gwarancji! To najlepsze świadectwo jakosci, jaką proponuje polska marka Ecoperla.

Warto mieć w domu Ecoperla Toro 35!

Kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35 to fantastyczny sposób na poprawę jakości wody w całym domu. Doskonale upora się nawet z wysokim stopniem twardości wody, a w dodatku sprawi, że jej użytkowanie będzie komfortowe, a instalacje i kocioł grzewczy zabezpieczone przed awariami.

Poznaj zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35 lepiej: https://www.filtry-do-wody.info/produkt/zmiekczacz-ecoperla-toro-35/