Jeśli szukasz kuchennego filtra, który nie tylko byłby wydajny, ale przy okazji niewielkich wymiarów i nierzucający się w oczy, to na rynku pojawiła się propozycja specjalnie dla Ciebie! Poznaj Ecoperla Profine Zero – system odwróconej osmozy polskiej marki.

Nowoczesny design do szuflady

Ecoperla Profine Zero to jedna z najbardziej nowoczesnych propozycji dostępnych na rynku. Cechuje ją przede wszystkim niezwykle elegancki design i minimalizm formy. Osobom, które zobaczą ten filtr wody po raz pierwszy ciężko będzie uwierzyć, że tak niewielki produkt może być aż tak wydajny.

Z praktycznych informacji warto zaznaczyć, że producent nie ma żadnych wymogów co do ustawienia odwróconej osmozy. Może być zamontowana zgodnie z upodobaniem właściciela i w dostępnym miejscem.

Jak wygląda Ecoperla Profine Zero?

Po wyjęciu systemu odwróconej osmozy z pudełka, w którym zostały umieszczone także wszystkie niezbędne akcesoria, zauważamy białą obudowę o kształcie prostopadłościanu z trzema miejscami na podłączenia: wejście wody, wyjście oraz odrzut do kanalizacji. I właściwie wystarczy tylko je podłączyć, by cieszyć się czystą wodą.

Wszystkie istotne elementy zostały ukryte pod magnetyczną pokrywą, którą można bez trudu zdjąć i założyć.

Wkłady są na tak zwany TWIST. Aby je wyjąć wystarczy jedynie delikatnie przekręcić. Nie trzeba w tym celu stosować żadnych dodatkowych narzędzi.

Nietypowe uzdatnianie wody

W przypadku Ecoperla Profine Zero mamy do czynienia aż z dwiema membranami osmotycznymi, które będą filtrowały wodę równolegle. Łączna wydajność to aż 300 GPD. Oprócz tego wewnątrz znajdziemy filtr wstępny i końcowy z dodatkiem węgla aktywnego impregnowanego srebrem. W ostatnim etapie oczyszczania wody jest też obecna membrana ultrafiltracyjna.

Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie mieszacza, dzięki któremu woda nigdy nie pozostanie pozbawiona naturalnie występujących w niej minerałów. Użytkownik sam może decydować o ich ilości. Przy tym nie trzeba dokupować żadnych wkładów mineralizujących.

Produkt doskonały

Wielu ekspertów zajmujących się filtracją wody twierdzi, że Ecoperla Profine Zero to odwrócona osmoza przyszłości. Ma odpowiedni kształt oraz wydajne rozwiązania, które sprawdzą się w nowoczesnych domach. W dodatku nie ma żadnego zewnętrznego zbiornika na przechowywanie przefiltrowanej wody.