Jeśli szukasz sposobu na ograniczenie plastikowych butelek, a przy okazji jesteś miłośnikiem innowacyjnych rozwiązań, to z pewnością najnowsza propozycja od polskiej marki Ecoperla zwróci Twoją uwagę. Przedstawiamy innowacyjną, designerską i pełną licznych zalet odwróconą osmozę Ecoperla Revo!

Wysoka wydajność filtracji Ecoperla Revo

Odwrócona osmoza Ecoperla Revo to urządzenie, które zaskoczy Was swoim działaniem. To niesamowicie wydajny system z membraną osmotyczną o mocy aż 600 GPD! Dodatkowo bardzo cicha pompa ciśnieniowa zapewnia pobór idealnie czystej wody na poziomie 1,6 litra na minutę. Urządzenie oczyści wodę z wszelkich zanieczyszczeń mechanicznych, chemicznych oraz mikrobiologicznych, zapewniając tym samym krystaliczną, smaczną, a także idealną do codziennego spożycia wodę.

Bezpieczeństwo i oszczędność odwróconej osmozy

Dużym atutem tego filtra kuchennego jest jej dbałość o oszczędność generowanego odrzutu oraz bezpieczeństwo filtracji. Ecoperla Revo posiada wbudowany mikroprocesor, który diagnozuje pracę. Jeśli urządzenie nie jest używane przez ponad 24 godziny, system załączy automatyczne płukanie wkładów filtracyjnych dla zachowania najwyższej higieny.

Elektryczna pompa ciśnieniowa oraz wydajna membrana zapewnią także niebywale niski odrzut do kanalizacji. W starszych systemach odwróconej osmozy było to nawet 5 litrów odrzutu na 1 litr oczyszczonej wody. W przypadku Ecoperla Revo jest to tylko 1 litr odrzutu na 2 litry idealnie czystej wody! To naprawdę imponujący wynik, ukazujący nowe oblicze tego typu filtrów.

Pełna kontrola pracy urządzenia

Ecoperla Revo posiada szereg systemów, które kontrolują pracę oraz jakość wody. Jest to między innymi dioda, sygnalizująca konieczność wymiany konkretnych wkładów, a także sygnał dźwiękowy alarmujący o możliwym wycieku, braku ciśnienia bądź zużyciu wkładów filtracyjnych. Dodatkowo, filtr posiada system Aquastop, który po wykryciu wycieku wody, odcina dostęp wody do urządzenia. Taki zabieg zabezpiecza naszą kuchnię przed zalaniem!

Co więcej, Ecoperla Revo jest wyposażona w elegancki kranik w wyświetlaczem, na którym widnieją dwa wskaźniki. Jeden z nich informuje o jakości wody, mierzonej na podstawie wartości TDS. Drugi natomiast wskazuje czas, który pozostał do wymiany wkładów filtracyjnych. Nie musisz zatem martwić się, że zapomnisz wymienić wkłady na czas – Ecoperla Revo sama o tym poinformuje w odpowiednią porę!

Niebywale prosty serwis

Budowa odwróconej osmozy Ecoperla Revo pozwala na bezproblemowy montaż. Szczegółowa instrukcja oraz oznaczenie obudowy w miejscach odpowiednich podłączeń zapewni szybką instalację. System możesz zamontować zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej – zależnie od Twoich potrzeb i preferencji! Ponadto sama wymiana wkładów potrwa zaledwie kilka chwil! Wkłady wystarczy odkręcić i zaaplikować nowe. Wykonujemy tę czynność tylko raz w roku, zaś sama membrana osmotyczna wymaga wymiany co 3 lata.

Ekologiczna propozycja od polskiej marki Ecoperla

Ecoperla Revo to kolejny filtr kuchenny od polskiej marki Ecoperla, który posiada oznakowanie Think Green with Ecoperla. System jest zatem idealną alternatywą dla plastikowych butelek. Zadba nie tylko o Wasze zdrowie i wygodę, lecz także o ekologię! Nie musicie dłużej generować ton plastiku, ponieważ z Ecoperla Revo możecie cieszyć się smaczną, czystą oraz zawsze świeżą wodą w swojej kuchni!

Sięgnij po innowacyjne rozwiązanie!

Ecoperla Revo okazuje się być odwróconą osmozą, która spełnia najwyższe standardy, przy okazji stanowiąc idealną alternatywę dla wody butelkowanej. To niezwykle inteligentny, innowacyjny, a przy tym designerski filtr, który sam skontroluje swoją pracę, zadba o bezpieczeństwo, a także zapewni higienę filtracji. Ecoperla Revo to jedna z najbardziej nowoczesnych propozycji filtrów kuchennych na rynku! System znajdziecie w dobrych sklepach z branży uzdatniania wody!