Producenta Pentair nie trzeba już nikomu przedstawiać. To niewątpliwie jeden z największych graczy w branży uzdatniania wody. Każdy, kto choć raz poszukiwał filtra wody musiał natknąć się na przynajmniej jedną wzmiankę o nim. Teraz znów o Pentair jest głośno z powodu nowej serii flagowego zmiękczacza wody z WiFi Pentair IQsoft oraz udoskonaleń, jakie zostały w nim wprowadzone.

Co się pojawiło w zmiękczaczach wody z WiFi Pentair IQsoft?

Warto wspomnieć o skróconej regeneracji. W niektórych modelach jej czas zajmuje o wiele mniej niż w konkurencyjnych modelach. W przypadku największego zmiękczacza wody z WiFi (Pentair IQsoft 25) czas zmalał. Zmniejszono też ilość soli potrzebnej na regenerację.

Więcej o zmiękczaczu wody z WiFi Pentair IQsoft dowiesz się z https://www.krainawody.pl/blog/news/zmiekczacze-wody-z-wifi-pentair-iqsoft-poznaj-nowoczesny-sposob-na-miekka-wode

Specjalna funkcja dla wielbicieli technologii

Pentair już wspominało o wprowadzeniu funkcji WiFi w swoich zmiękczaczach wody. W tym roku wreszcie można je znaleźć w Polsce na sklepowych półkach. Uruchomienie tej funkcjonalności daje możliwość kontrolowania pracy urządzenia z dowolnie wybranego miejsca. Ponadto dzięki specjalnej opcji możemy zdalnie uruchomić tryb  wakacyjny. W tym trybie zmiękczacz wody przeprowadza rzadszą regenerację. Oprócz tego możemy kontrolować też przepływ wody i jej zużycie.

Najwyższa jakość zmiękczania wody z WiFi!

Zmiękczacze wody z WiFi Pentair IQsoft od dawna były uznawane za produkty naprawdę wysokiej jakości, a teraz odznaczają się także niezwykłą wygodą eksploatacji. To towar z najwyższej półki dla naprawdę wymagających użytkowników.