Ecoperla Slimline to niezwykła seria kompaktowych zmiękczaczy wody, wyposażonych w WiFi. Ten dodatek sprawia, że urządzenia są bardzo łatwe do kontroli z dowolnego miejsca na świecie. Stanowią doskonałą odpowiedź na potrzeby współczesnych użytkowników. Co warto o nich wiedzieć?

Ecoperla Slimline to wspólne dzieło () polskiej marki Ecoperla i korporacji Pentair. Patrząc na te zmiękczacze wody, już na pierwszy rzut oka rzuca się, że są to urządzenia naprawdę wysokiej jakości, z trwałych materiałów. Obudowy posiadają takie wymiary, dzięki którym zmiękczacz wody z łatwością będzie można zamontować we wnęce. Panel sterujący można odchylić, co jeszcze bardziej zwiększa wygodę. Oprogramowanie jest w języku polskim. Ecoperla Slimline to trzy modele do wyboru z: 14 (https://www.krainawody.pl/672-zmiekczacz-ecoperla-slimline-14.html), 17 (https://www.krainawody.pl/671-zmiekczacz-ecoperla-slimline-17.html) i 24 (https://www.krainawody.pl/670-zmiekczacz-ecoperla-slimline-24.html) litrami monosferycznej żywicy jonowymiennej.

Seria zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline działa na bardzo dobrych jakościowo komponentach. Jest to głowica sterująca działająca w oparciu o elektrozawory, systemy antyzalaniowe, Ecoperla Perfect System, dźwiękowy alarm poziomu soli, system suchego zbiornika solanki. Te zmiękczacze wody są objęte bardzo dobrą gwarancją, która sięga nawet 10 lat na niektóre komponenty!

Co daje WiFi w zmiękczaczu wody Ecoperla Slimline?

Funkcja WiFi w zmiękczaczach wody Ecoperla Slimline daje możliwość zdalnej kontroli i sterowania pracą zmiękczacza wody poprzez aplikację ConnectMySoftener. Można monitorować przebieg pracy, regenerację, sprawdzić przepływ oraz zużycie wody. ConnectMySoftener daje możliwość włączenia trybu wakacyjnego, a także przypomnień dotyczących dosypywania soli oraz serwisu urządzenia. To produkt wprost stworzony do inteligentnego domu!