Aby woda została dopuszczona do użytku, jej właściwości fizyczne muszą spełniać różne określone normy, które prawnie obowiązują w tym zakresie. Dlatego jeżeli ujęcie wody charakteryzuje się nieodpowiednim wyglądem, nienaturalnym smakiem lub nietypowym zapachem, może wymagać zastosowania wkładu z zawartością aktywnego węgla. Można to przeprowadzić za pomocą odpowiedniego urządzenia o dużych wydajnościach.

Zalety kolumn węglowych

Jednym z takich urządzeń od polskiej marki z serii Ecoperla Tower jest kolumna węglowa Ecoperla Carbotower. To doskonały zamiennik dla standardowego wkładu do filtrowania, który opiera się na właściwościach aktywnego węgla. Urządzenie jest wyposażone w doskonałej jakości złoże, które w celu uzyskania odpowiednich efektów działa na optymalnych rozmiarów powierzchni.

Komponenty dobrane do potrzeb

Węgiel aktywny obecny w Ecoperla Carbotower to najwyższej jakości wkład. Urządzenie dostępne jest w trzech różnych rozmiarach, co pozwala na zastosowanie kolumny w ujęciu wodnym o każdych parametrach, na przykład wodociągach czy studniach. Urządzenie nie korzysta z automatycznych ustawień Ecoperla Smart System. Użytkownik może sam wybrać odpowiednie parametry oraz samodzielnie ustalić czas oraz częstotliwość procesów regeneracyjnych urządzenia.

Co więcej, na kolumnę węglową z serii Ecoperla Carbotower otrzymasz aż 10 lat gwarancji! To najlepsze świadectwo jakości, jaką proponuje polska marka Ecoperla.