W branży uzdatniania wody pojawiła się nowa, polska marka. Co proponuje i dlaczego warto zakupić akurat produkty Ecoperli?

Rok 2017 przyniósł ogromne zmiany

Od stycznia 2017 użytkownicy filtrów do wody mają nowe produkty do wyboru. Polska marka Ecoperla jest odpowiedzią na potrzeby dotyczące uzdatniania wody w gospodarstwach domowych, gdzie głównym ujęciem wody jest studnia lub wodociąg. Produkty dla siebie znajdą osoby, które chciałby spożywać zdrową wodę, jak też klienci mający na przykład problem z azotanami w wodzie.

Unikalna oferta

Wszystkie urządzenia polskiej marki Ecoperla są produkowane w Europie z dobrych komponentów. Głównym założeniem było stworzenie produktów, które będą bezawaryjnie służyły przez długie lata, ale też będą niedrogie w utrzymaniu.

Produkty zostały podzielone na cztery kategorie: filtry na cały dom, filtry kuchenne, wkłady filtracyjne akcesoria.

Wśród filtrów kuchennych warto wymienić system odwróconej osmozy Ecoperla Rosa z wkładem rewitalizującym wodę Ecoperla Elixir. Kolejnym filtrem kuchennym z oferty jest Ecoperla Nano – system nanofiltracji do ochrony jonizatorów wody.

Najpopularniejszymi filtrami na cały dom są kompaktowe zmiękczacze wody Ecoperla Slimline oraz Ecoperla Toro. Inną propozycją są kompaktowe stacje wielofunkcyjne Ecoperla Multicab.

Osobną gałąź produktów stanowią urządzenia filtracyjne o dużych wydajnościach Ecoperla Tower. Ta linia usuwa między innymi: żelazo, mangan, azotany, amoniak, twardość wody, barwę wody.

10 lat gwarancji

Na wybrane stacje uzdatniania Ecoperla otrzymasz aż 10 lat gwarancji! To najlepsze świadectwo jakości, jaką proponuje polska marka Ecoperla.

ecoperla infografika

Ekskluzywne rozwiązania

Wszystkie urządzenia Ecoperla posiadają specjalnie zaprojektowane nowatorskie systemy zapewniające tanią eksploatację oraz prawidłową pracę przez długie lata.

Ecoperla Perfect System jest przeznaczony do kompaktowych urządzeń Ecoperla, Ecoperla Smart System to część serii Ecoperla Tower, natomiast Ecoperla Security System to system antyzalaniowy obecny w filtrach kuchennych.

Popularność polskiej marki Ecoperla wciąż wzrasta i coraz więcej osób decyduje się na zakup właśnie tych urządzeń do filtracji wody.