Belgijska marka Cintropur zajmuje się produkcją i sprzedażą urządzeń do uzdatniania wody. Ponad czterdziestoletnie doświadczenie zapewnia rozwiązania sprawne i oszczędne. Zarówno filtry jak i wkłady są przeznaczone do różnych dziedzin. Można w tym zakresie wyróżnić serię domową i przemysłową.

Filtry Cintropur

Filtry domowe można dopasować do swoich potrzeb. Wystarczy wybrać odpowiedni mikronaż wkładu i ma się pewność, że wybrane zanieczyszczenia zostaną usunięte. Filtry przemysłowe poradzą sobie zarówno w małych obiektach gastronomicznych jak i wielkich zakładach. Lampy bakteriobójcze uzdatniają wodę deszczową, studzienną czy wodociągową. Promienie UV zapewniają pełną skuteczność i bezpieczeństwo w tym zakresie.

Wkłady Cintropur

Wkłady posiadają system, który zdecydowanie wydłuża ich żywotność. Rękawy filtracyjne nakłada się na nośnik naciągający wkład. Tym samym zwiększa się jego powierzchnia pochłaniająca zanieczyszczenia i wydłuża czas jego eksploatacji. Seria domowa jest elastyczna. Produkty usuną piasek, rdzę, muł, osady a nawet cząstki korozji. Wkłady przemysłowe poradzą sobie z każdym, nawet najtrudniejszym zadaniem. Węgiel aktywny potrzebny jest z kolei do filtrów z inżektorem czy pojemników CTN.