Czy marzy Ci się, aby w końcu przestać wojować z wszechobecnym kamiennym osadem po wodzie? Masz już dosyć ciągłego kupowania środków odkamieniających i obawiasz się o zniszczenia, jakie twarda woda spowodowała w Twoim kotle grzewczym oraz instalacji? W dodatku marzysz o tym, aby woda z kranu spełniała Twoje wymagania, co do jakości wody pitnej? Polska marka Ecoperla właśnie wymyśliła sposób na spełnienie Twoich marzeń!

W sprzedaży właśnie pojawił się nowy produkt do uzdatniania wody! Za jego premierą stoi polska marka Ecoperla, której rozwiązania w filtracji wody dedykowane gospodarstwom domowym robią coraz większą furorę i cieszą się coraz szerszym gronem wielbicieli.

Polska marka Ecoperla regularnie stara się wprowadzać na rynek nowości, które mogą zainteresować osoby borykające się z problemami niewłaściwych parametrów wody. Tym razem zaprezentowali kompaktowy produkt na cały dom w postaci Ecoperla Hero!

Ecoperla Hero ma ocalić nas od jakości wody użytkowej, która dotychczas była dla nas problemem. Urządzenie stanowi połączenie dwóch sposobów uzdatniania wody i właśnie dlatego jest tak niezwykłe. Jedna obudowa mieści w sobie pełnoprawny, 30-sto litrowy zmiękczacz wody oraz małą kolumnę węglową (10 litrów aktywnego węgla). Wszystko po to, by zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających wobec jakości wody, z jakiej korzystają.

Woda dostosowana do potrzeb pod każdym względem

Dzięki instalacji tego niezwykłego urządzenia możemy uzyskać nie tylko wodę miękką, przyjazną instalacji i codziennemu użytkowaniu, ale również wodę pitną, której właściwości powinny nakłonić nas do rezygnacji z korzystania z wody butelkowanej. Nie ma konieczności dokupowania żadnego dodatkowego filtra kuchennego do podszlifowania jakości wody.

Ecoperla Hero filtruje wodę dwuetapowo. Najpierw oczyszcza się ją na węglu aktywnym. W tym etapie usuwane są wszelkie zanieczyszczenia, które powodują zmianę smaku, zapachu i barwy. Wśród nich można wymienić między innymi chlor i jego pochodne, związki organiczne, niektóre rodzaje metali ciężkich.

Woda staje się smaczna, a przygotowane na niej dania i napoje aromatyczne i zachwycające swoim wyglądem.

Usuwanie z surowej wody chloru daje jeszcze jedną korzyść. Dzięki temu woda jest przyjazna i delikatna podczas kąpieli. Nie powoduje zaczerwienienia i podrażnienia skóry nawet u osób uczulonych, dzieci i osób z nadwrażliwą skórą.

Z wody usuwane są też związki, które mogłyby spowodować skrócenie żywotności kolejnej warstwy złoża, czyli żywicy jonowymiennej.

Żywica jonowymienna jest obecnie jednym z najbardziej wydajnych i efektywnych sposobów na redukcję wysokiego stopnia twardości wody. Dzięki procesowi wymiany jonowej woda staje się miękka, nie pozostawia po sobie osadu.

Miękka woda jest zalecana do wykorzystania w przypadku wszelkiego rodzaju kotłów grzewczych oraz domowego AGD (palka, zmywarka, czajnik, żelazko, ekspres do kawy). Dzięki niej nie dochodzi do strat energii cieplnej, awarii, a rachunki za ogrzewanie nie są dodatkowo zawyżane.

Woda o niskim stopniu twardości daje również ogromny komfort w codziennym życiu. Wszystkie kosmetyki i środki czystości doskonale się w niej pienią, a ich działanie jest dostrzegalne. Na przykład tkaniny po praniu w końcu będą miękkie i pachnące, a naczynia wyciągnięte ze zmywarki nie będą sprawiały wrażenia matowych czy zarysowanych. Na skórze nie będą pozostawały kosmetyki, więc tym samym nie będzie dochodziło do przesuszeń.

To niesamowite, że dzięki zastosowaniu jednego urządzenia filtracyjnego można odnieść tak wiele korzyści!

Ecoperla Hero – poznaj zmiękczacz wody z węglem aktywnym

Ecoperla Hero jest kompaktowym urządzeniem skonstruowanym z komponentów najwyższej jakości. Świadczy o tym ich pochodzenie oraz firmy, które stoją za produkcją.

Projektanci tworząc ten zmiękczacz wody z węglem aktywnym próbowali jak najlepiej przystosować go do działania w różnych warunkach. Z założenia miał być to produkt bardzo prosty w obsłudze i szybki w serwisowaniu.

Niektórych z zastosowanych rozwiązań na próżno szukać w innych urządzeniach filtrujących wodę o podobnych funkcjach.

Co zewnątrz?

Tym, co wyróżnia Ecoperla Hero już na pierwszy rzut oka jest kabinet. Jego wymiary zostały dopasowane w taki sposób, by montaż mógł być możliwy w jak największej ilości gospodarstw domowych. Konstruktorzy chcieli zadbać, by z możliwości Ecoperla Hero można było korzystać nawet w domach, które nie dysponują dużą przestrzenią na montaż. Stąd właśnie Ecoperla Hero jest tak wąski – można go postawić we wnękach i ciasnych pomieszczeniach.

Wszystkie najważniejsze elementy zostały ukryte pod przesuwną klapą. Zmiękczacz wody z węglem aktywnym jest dość prosty w utrzymaniu w czystości.

Zbiornik solanki znajduje się z przodu, co znacznie ułatwia jej uzupełnianie.

Bardzo istotnym elementem jest panel sterujący z wyświetlaczem. Jego obsługa jest bardzo intuicyjna, a menu dostępne w języku polskim. Wszystkie ważne dane można odczytać na podświetlanym wyświetlaczu.

Co wewnątrz?

Wewnątrz znajdziemy najlepsze i niezwykle trwałe komponenty, które nie będą łatwo ulegały zużyciu i awariom.

Kabinet wraz z dedykowaną mu głowicą sterującą zostały stworzone przez amerykańską firmę Clack. Ich rozwiązania są uznawane za niezawodne i stosowane na całym świecie. Głowica sterująca działa objętościowo. Typ regeneracji to UpFlow. Jej ustawienia zostały już zaprogramowane. Dodano również Ecoperla Perfect System minimalizujący koszty eksploatacji.

Bardzo ważne składowe zmiękczacza wody z węglem aktywnym Ecoperla Hero stanowią złoża. Żaden dostępny obecnie produkt nie ma aż 40 litrów. Tą ilość stanowi 10 litrów wytrzymałego aktywnego węgla kokosowego impregnowanego srebrem. Materiał posiada bardzo dużą powierzchnię filtracyjną i doskonale adsorbuje zanieczyszczenia.

Pozostałe 30 litrów to najwyższej klasy monosferyczna żywica jonowymienna. Jej żywotność to nawet 10 lat.

Złoża zawsze układają się warstwowo, dzięki czemu możliwa jest tak kompleksowa filtracja wody. Nie mieszają się ze sobą nawet podczas regeneracji. Impregnacja srebrem zapobiega możliwości rozwoju mikroorganizmów wewnątrz urządzenia.

10 lat gwarancji!

Na kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Hero otrzymasz aż 10 lat gwarancji! To najlepsze świadectwo jakosci, jaką proponuje polska marka Ecoperla.

Doskonale oczyszczona woda w każdym domu

Ecoperla Hero jest produktem, który wywiąże się ze swoich obowiązków w każdym gospodarstwie domowym, nawet nieco większym. Niezależnie od tego, z jakiego ujęcia korzystacie, możecie powierzyć mu misję zmiękczania wody i przygotowana jej do celów spożywczych. Zmiękczacz wody z węglem aktywnym jest gwarantem wody, która ułatwi codzienne życie i zaspokoi Wasze potrzeby.