Woda studzienna – jakie mogą znaleźć się w niej zanieczyszczenia?

stacja wielofunkcyjna Ecoperla Multitower

Woda studzienna – jakie mogą znaleźć się w niej zanieczyszczenia?

Korzystanie z wody studziennej wiąże się z pewnego rodzaju ryzykiem, które wynika przede wszystkim z szeregu zanieczyszczeń, które znajdują się w takiej wodzie. Taka woda w większości przypadków nie nadaje się do spożywania. By dokładnie przefiltrować wodę warto zastosować narzędzie, którym jest stacja wielofunkcyjna.

Stacja wielofunkcyjna – którą warto wybrać?

Stacja wielofunkcyjna to świetne narzędzie, które sprawdza się w usuwaniu zanieczyszczeń z wody oraz wszelkiej maści bakterii i roztoczy. Warto podkreślić, że jest to niezwykle istotne, ponieważ taka woda może być nawet zakażona bakterią coli, co stanowi bezpośrednie zagrożenie dla życia.

Woda ze studni zanim trafi do mieszkania jest dokładnie czyszczona przez stację. Sam filtr montowany jest przy wejściu wody do budynku. W rezultacie otrzymujemy wodę dobrej jakości, z której można korzystać bez najmniejszego problemu.

Istotną właściwością stacji jest możliwość zmniejszenia stopni twardości wody. Jednym z modeli, na który warto szczególnie zwrócić uwagę jest stacja polskiej marki z serii Ecoperla Multitower. Stacja ta znajduje szeroki grono odbiorców głównie ze względu na swoją niezawodność, a przede wszystkim za wzorowe filtrowanie wody.

Pamiętać trzeba, że filtrowanie wody studziennej jest kluczowe, jeśli chcemy z niej bezpiecznie korzystać.

Co więcej, na stację wielofunkcyjną z serii Ecoperla Multitower otrzymasz aż 10 lat gwarancji! To najlepsze świadectwo jakości, jaką proponuje polska marka Ecoperla.


2 komentarze

Ewa

17 września 2019 at 3:52 pm

Zaproponowano nam taką stację do naszej wody i jestem bardzo zadowolona. Bałam się, że urządzenie multifunkcyjne może okazać nie do końca użyteczne, ale zmieniłam zdanie. Okazało się, że sprawdza się własnie do niektórych parametrów wody i jest to wtedy spora oszczędność pieniędzy. Cieszę się, że znalazłam sklep, w którym mi doradzono akurat takie urządzenie 🙂

Łukasz Jasiński

10 października 2019 at 3:27 pm

Szukam informacji na temat tych stacji, ponieważ robiliśmy ostatnio analizę wody, z której wynikło, że oprócz bardzo wysokiej twardości, mamy w wodzie również żelazo, mangan i jony amonowe… Masakra. Dostalismy ofertę od firmy właśnie na stację wielofunkcyjną oraz do wyboru na system odżelaziacza, napowietrzacza i hydroforu do wymiany… Dostaliśmy info, że oczywiście stacja wielofunkcyjna jest tańszym rozwiązaniem oraz równie dobrze poradzi sobie z naszą wodą (chcieliśmy po prostu miec wybór między różnymi rozwiązaniami). I jak tak teraz czytam, to może rzeczywiście weźmiemy tę stację (bo to wyjdzie parę tys taniej…)

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.