Intensywny i stresujący styl życia, źle zbilansowana dieta, brak ruchu, nadużywanie leków – to staje się udziałem niemal każdego z nas. A jedną z konsekwencji jest zakwaszenie organizmu. Takie zaburzenie równowagi kwasowo- zasadowej negatywnie wpływa na zdrowie, samopoczucie oraz wygląd.

Woda alkaliczna – najłatwiejszy sposób, by o siebie zadbać

Zamiast sięgać po suplementy odkwaszające o wątpliwej skuteczności, warto zaufać skutecznemu i bardzo wygodnemu sposobowi. Mowa o wodzie alkalicznej – ale nie tej butelkowanej, która jest w sklepach trudno dostępna i kosztuje krocie. Przecież można odpowiednio uzdatnić wodę kranową! Tak działa innowacyjny wkład rewitalizujący polskiej marki Ecoperla, Ecoperla Elixir.

Woda kranowa przepływając przez filtr wyposażony we wkład rewitalizujący wzbogacana jest o magnez i wodór. Zyskuje odpowiednie, alkaliczne pH i podlega bardzo efektywnej mineralizacji. Taka woda alkaliczna to samo zdrowie. Korzyści z jej picia są następujące:

  • redukcja stresu, rozdrażnienia i bezsenności
  • poprawa kondycji skóry i włosów
  • redukcja spowodowanych zakwaszeniem bólów głowy i stawów
  • redukcja stanów zapalnych i odczynów alergicznych
  • brak przewlekłego zmęczenia, przypływ sił witalnych

Bezcenna inwestycja w zdrowie

To optymalne rozwiązanie dla całej rodziny – nie musisz inwestować w butelkowaną wodę mineralną czy alkaliczną, wystarczy odkręcić kran, Dbasz o środowisko nie produkując masy plastikowych śmieci, dbasz o zdrowie i samopoczucie najmłodszych i tych starszych. Jednym słowem – inwestujesz w to, co najcenniejsze –  w zdrowie.

wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir