Ecoperla Slimline CS to dość znane i cenione na  polskim rynku zmiękczacze wody polskiej marki. Swoją dobrą opinię zdobyły przede wszystkim dzięki głowicy działającej w oparciu o elektrozawory, żywicy monosferycznej Lewatit, systemowi suchego zbiornika oraz bardzo dobrym warunkom gwarancyjnym. Na początku tego roku wprowadzono jeszcze dodatkowe ulepszenia. Co dzięki nim możesz jeszcze zyskać?

Zmiany, które pozytywnie zaskakują

Nowa wersja, podobnie jak pierwowzór, powstały przy ścisłej współpracy polskiej marki Ecoperla oraz znanego na całym świecie Erie Water Treatment. Niektóre nowe funkcje były tylko niewielkimi zmianami, które mają niebagatelny wpływ na pracę całego urządzenia, ale od początku…

Naszym zdaniem omawiając zmiany wprowadzane w kompaktowych zmiękczaczach wody Ecoperla Slimline CS warto zacząć od pochwalenia się dźwiękowym alarmem poziomu soli w zbiorniku. Samodzielne, naoczne sprawdzanie poziomu soli w zbiorniku solanki bywa uciążliwe, a ten proces musimy przeprowadzać regularnie. Na szczęście już wcale nie musi tak być. Teraz zmiękczacz wody sam nas powiadomi, że w zbiorniku brakuje soli tabletkowanej. Usłyszymy dźwiękowy sygnał, który sami będziemy musieli wyłączyć.

W tych zmiękczaczach wody wprowadzono również nowy, energooszczędny zasilacz, który nie pobiera aż tyle prądu. Modyfikacja płytki PCB sprawiła, że wreszcie możemy zasilać urządzenie prądem stałym DC.

Drobnej poprawie uległy elektrozawory, które teraz składają się z o wiele mniejszej ilości elementów. Poza tym zdecydowano się na wprowadzanie trwalszych elementów w układzie solankowania.

Ecoperla Slimline CS 30 to najpopularniejszy zmiękczacz wody z serii. Poznaj go na https://www.filtry-do-wody.info/produkt/zmiekczacz-ecoperla-slimline-cs-30/

Postaw na najlepszy wybór

Seria kompaktowych zmiękczaczy wody polskiej marki Ecoperla Slimline CS jest w stanie sprostać wyzwaniu zmiękczania nawet najbardziej twardej wody w trudnych warunkach. Wprowadzone zmiany to najlepsza gwarancja odpowiedniego działania przez naprawdę długie lata. Sam się przekonaj!