Erie Water Treatment nie trzeba już nikomu przedstawiać. To niewątpliwie jeden z największych graczy w branży uzdatniania wody. Każdy, kto choć raz poszukiwał filtra wody musiał natknąć się na przynajmniej jedną wzmiankę o nim. Teraz znów o Erie jest głośno z powodu nowej wersji flagowego zmiękczacza wody Erie IQsoft Eco oraz udoskonaleń, jakie zostały w nim wprowadzone.

Co się pojawiło?

Warto wspomnieć o skróconej regeneracji. W niektórych modelach jej czas zajmuje nawet 50% mniej. W przypadku największego zmiękczacza wody (Erie IQsoft Eco) 26) czas zmalał z niemal dwóch godzin do 59 minut. Zmniejszono też ilość soli potrzebnej na regenerację.

Więcej o zmiękczaczu wody Erie IQsoft Eco dowiesz się z https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-erie-iqsoft-eco-26/

Specjalna funkcja dla wielbicieli technologii

W zeszłym roku Erie już wspominało o wprowadzeniu funkcji WiFi w swoich zmiękczaczach wody. W tym roku wreszcie można je znaleźć w Polsce na sklepowych półkach. Uruchomienie tej funkcjonalności daje możliwość kontrolowania pracy urządzenia z dowolnie wybranego miejsca. Ponadto dzięki specjalnej opcji możemy zdalnie uruchomić tryb  wakacyjny. W tym trybie zmiękczacz wody przeprowadza rzadszą regenerację. Oprócz tego możemy kontrolować też przepływ wody i jej zużycie.

Najwyższa jakość zmiękczania wody

Zmiękczacze wody Erie IQsoft Eco od dawna były uznawane za produkty naprawdę wysokiej jakości, a teraz odznaczają się także niezwykłą wygodą eksploatacji. To towar z najwyższej półki dla naprawdę wymagających użytkowników.