Zaskakująca nowość, czyli innowacyjne zmiękczacze wody Ecoperla Vita

Kompaktowe zmiękczacze wody marki Ecoperla

Zaskakująca nowość, czyli innowacyjne zmiękczacze wody Ecoperla Vita

Wielu z nas myślało, że polska marka Ecoperla już niczym nie zaskoczy. A jednak! Druga połowa 2021 roku na rynku filtrów do wody należy właśnie do najnowszych zmiękczaczy wody Ecoperla Vita. Seria urządzeń doczekała się już swojej recenzji na kanale marki, a zainteresowanie nią w sklepach internetowych bije rekordy.

Wygląd przyciągający uwagę

Niewątpliwie cechą, która przyciąga naszą uwagę jest niecodzienny wygląd zmiękczaczy wody Ecoperla Vita. Czarna, elegancka, smukła obudowa nie przypomina pozostałych urządzeń od polskiej marki. Co więcej, zmiękczacze wody dostępne są w dwóch rozmiarach, co umożliwia dostosowanie rozmiaru stacji do konkretnych potrzeb. Ecoperla Vita 12 idealnie sprawdzi się przy niewielkich powierzchniach mieszkań, w których brakuje miejsca na montaż większego urządzenia filtracyjnego. Ecoperla Vita 25 to natomiast model szyty na miarę potrzeb domków jednorodzinnych.

Najważniejsze okazuje się być wnętrze!

Ecoperla Vita to jednak nie tylko różnorodność i elegancja, lecz również wysoka skuteczność, połączona z bezawaryjnością. Urządzenia zostały wyposażone w najlepsze komponenty i systemy oszczędnościowe. W środku znajdziemy między innymi monosferyczną żywicę jonowymienną producenta Lanxess, amerykańską głowicę sterującą Clack, czy specjalne ustawienia Ecoperla Perfect System, które pozwalają na ograniczenie zużycia wody i soli podczas regeneracji.

Czy może być lepiej? Przekonajcie się!

Uwaga, to nie wszystko! Polska marka Ecoperla obiecuje nie tylko bezawaryjną pracę, lecz również bezproblemowy montaż i oszczędną, łatwą eksploatację! Zmiękczacze wody wyposażone są we wskaźnik poziomu soli oraz duży otwór do zbiornika na sól z łatwo zdejmowaną klapą. Dzięki tym ułatwieniom, polska marka mogła bez zawahania zaoferować swoim klientom 10 lat gwarancji na urządzenie Ecoperla Vita. Czy można chcieć czegoś więcej?

Zmiękczacz wody to dobre rozwiązanie!

Twarda woda to częsty problem w polskich domach, na który receptę już znacie! Zmiękczacze wody to idealne rozwiązanie, które pomaga uniknąć problemów, związanych z osadzającym się kamieniem w domu. Jeśli jeszcze nie posiadacie centralnego zmiękczacza wody, Ecoperla Vita to dobry wybór!


2 komentarze

Kamil

5 listopada 2021 at 1:04 pm

Fajna wielkość. Chcieliśmy kupić 20-litrową Ecoperla Toro, ale obawiałem się zbyt częstej regeneracji. Wielkość 35 litrów była już za duża dla nas. Fajnie, że pojawiła się alternatywa w rozsądnej cenie

Marek

16 listopada 2021 at 9:32 am

Tak Ecoperla Vita ma bardzo sensowne wymiary. Właśnie czekamy na Ecoperla Vita 25 do domu. Jak się sprawdzi, zamontujemy też u córki w mieszkaniu przy okazji wykańczania. Już uzgodniliśmy z deweloperem jak to zrobić

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.