Użytkownicy filtrów odwróconej osmozy coraz częściej wybierają Ecoperla Elixir

wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir do każdego systemu odwróconej osmozy

Użytkownicy filtrów odwróconej osmozy coraz częściej wybierają Ecoperla Elixir

Wkłady filtrujące do wody odpowiadają za szereg podstawowych funkcji, takich jak oczyszczenie, zmiękczenie czy mineralizowanie. Uzupełniając system filtrujący o odpowiedni wkład rewitalizujący, uzyskać można dodatkowe korzyści. Prozdrowotne właściwości wody cenione już od lat, dlatego warto zadbać o dobre samopoczucie i zdecydować się na niezwykle wydajny i skuteczny mineralizator Ecoperla Exlixir. 

Co daje używanie wkładu Ecoperla Elixir?

Uzyskiwana w wyniku działania rewitalizatora woda zyskuje cechy alkaliczne, wysoką zawartość magnezu oraz zasadowy charakter pH. Właściwości te sprawiają, że Ecoperla Elixir dostarcza użytkownikom wodę pozwalającą na zdrowy tryb życia. Korzystnie wpływa ona na organizm, regulując pracę serca, dodając energii i korzystnie wpływając na wygląd. Likwiduje bóle stawów i głowy, a także niweluje skurcze mięśni i problemy ze snem. Poprawia stan włosów, skóry i paznokci, a także łagodzi objawy stresu.

Wygodny sposób wspomagania dobrego samopoczucia

Własna woda alkaliczna jest rozwiązaniem bardzo wygodnym i ekonomicznym. Dlatego zastosowanie wkładu rewitalizującego pozwala na ograniczenie kosztów związanych z koniecznością zakupu drogiej wody butelkowanej. Ecoperla Elixir jest również tańszy od wielu konkurencyjnych mineralizatorów, zapewniając przy tym doskonałe efekty.


2 komentarze

Gabi

24 września 2018 at 3:42 pm

To zdecydowanie mój ulubiony produkt z serii Ecoperla. Uważam, że to mój osobisty strzał w dziesiątkę! Bardzo zależało mi na tym, aby pić wodę, która przyniesie mojemu zdrowiu jakieś korzyści. I proszę! Teraz mam filtrowaną wodę pełną magnezu i związków wolnego wodoru.

Angela

17 stycznia 2020 at 12:29 pm

Nie jestem do końca przekonana do tej całej wody alkalicznej, ale jeśli chodzi o wodór, to rzeczywiście jest sporo badań na jego temat. Szukałam jakiejś dobrej osmozy z mineralizatorem i chyba się na tę zdecyduję. Można spróbować 🙂

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.