Sytuacje, w których przyda się kolumna węglowa

kolumna węglowa Ecoperla Carbotower w domu

Sytuacje, w których przyda się kolumna węglowa

Wiele osób boryka się z problemem dotyczącym słabej jakości wody. Odznacza się ona wysoką zawartością szkodliwych związków organicznych, czy też chloru. Taka woda nie nadaje się do spożycia, a także nie powinna być używana do kąpieli. Jak rozwiązać ten problem? Najprostszym sposobem jest inwestycja w specjalistyczne urządzenia uzdatniające wodę. Przed zakupem musimy zastanowić się, jakie są nasze potrzeby i oczekiwania, tak aby wybrać odpowiedni produkt

Kolumna węglowa

Dobrym rozwiązaniem jest zakup kolumny węglowej Ecoperla Carbotower (są dostępne na https://www.zestudni.pl/kolumny-weglowe/ ). Co prawda nie jest ona najtańsza w zakupie, jednak bardzo szybko docenimy zalety jej stosowania. Przede wszystkim jest to urządzenie wysokiej jakości, które nie przysparza problemów podczas codziennego użytkowania. Ponadto stosuje się w nim wydajne złoża (w składzie znajdziemy m.in. węgiel aktywny), które wystarczają na bardzo długi okres (nawet do 3 lat).

Dlaczego filtracja jest skuteczna?

Uzdatnianie wody za pomocą kolumny węglowej jest skuteczne m.in. ze względu na optymalną powierzchnię złoża. Kontakt z wodą jest na tyle długi, że może być ona dokładnie przefiltrowana. Dodatkowo węgiel aktywny usuwa wszystkie szkodliwe substancje m.in. chlor i jego pochodne, czy też niektóre metale ciężkie.


1 Comment

mateo

24 września 2018 at 3:36 pm

Świetna sprawa. Postawiliśmy kolumnę węglową Ecoperla Carbotower w swojej piwnicy. Niemal natychmiast zauważyliśmy, że smak, zapach i barwa wody uległy znacznej poprawie. Wszystkie potrawy i napoje przygotowywane na jej bazie wreszcie mają smak i aromat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej decyzji zakupowej.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.