Stacje wielofunkcyjne Ecoperla – czy warto w nie inwestować?

stacje wielofunkcyjne Ecoperla

Stacje wielofunkcyjne Ecoperla – czy warto w nie inwestować?

Ecoperla Slimline MMX to stacja wielofunkcyjna o kompaktowej konstrukcji od polskiej marki. Podobnie jak model Ecoperla Multicab, jest w stanie oczyścić wodę z żelaza, manganu oraz amoniaku, a także zmniejsza stopień jej twardości. To sprawia, że tego rodzaju urządzenie filtrujące idealnie nadaje się do oczyszczania wody pochodzącej z głębinowej studni.

Co warto wiedzieć o stacjach wielofunkcyjnych?

Wielofunkcyjna stacja Ecoperla Slimline MMX wyposażona jest w głowicę najwyższej jakości. Urządzenie posiada również alarm dozowania soli, który informuje o niedoborze i wymogu uzupełnienia zbiornika. Stacja wyposażona jest w bardzo wydajne złoże wielofunkcyjne, składające się z mieszanki złóż w pięciu różnych warstwach. Przepływając przez wszystkie z nich, woda pozbawiana jest zanieczyszczeń różnego typu. Dzięki czemu woda ze studni głębinowej jest bardziej kompleksowo oczyszczana i zmiękczana.

Dokładna filtracja wody ze studni

Ecoperla Slimline MMX jest regenerowany za pomocą przepływu współprądowego i roztworu solanki. Połączenie to sprawia, że sprzęt jest oczyszczany w sposób kompleksowy. Estetyczna obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego. Zawiera zarówno butlę ze złożem, jak i zbiornik zawierający sól regeneracyjną. Kompletny system polskiej marki Ecoperla zapewnia najwyższy poziom filtracji.


1 Comment

zgredek

24 września 2018 at 3:40 pm

Moim zdaniem warto, o ile mamy na to dogodne warunki. Najlepiej wcześniej przeprowadzić dokładną analizę fizykochemiczną składu wody i z wynikami zgłosić się do eksperta. Oni na pewno pomogą w doborze odpowiedniego urządzenia oraz niezbędnej ilości złoża.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.