Przegląd włoskich filtrów do wody Atlas Filtri

filtry do wody Atlas Filtri

Przegląd włoskich filtrów do wody Atlas Filtri

Produkty marki Atlas Filtri to urządzenia do uzdatniania wody zarówno w kuchni, domu jak i zakładach przemysłowych. Szeroka oferta i dobra jakość wykonania są rozwijane od 35 lat. Włoska firma posiada wszystkie potrzebne w Polsce atesty. Ofertę podzielono na filtry i wkłady.

Filtry Atlas Filtri

Filtry zostały wykonane z wyjątkowo trwałych materiałów, między innymi polipropylenu i mosiądzu. Ofertę podzielono na serie, z których każda ma inne zastosowanie. Seria SX jest przeznaczona do wkładów z pojedynczą uszczelką. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, do tych produktów pasują różne wkłady. BX współpracują z elementami z uszczelkami podwójnymi O-ring. Seria Hydra i FA czyszczą się same. Ta druga dodatkowo jest na tyle trwała, że sprawdzi się w przemyśle. Seria K również poradzi sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Filtry BIG cechuje wyjątkowe wykonanie i manometr w niektórych modelach.

Bakteriostatyczne filtry Atlas Filtri Sanic oraz inne modele są dostępne tutaj.

Wkłady Atlas Filtri

Wkłady, podobnie jak filtry, oznacza się seriami. Dzięki temu można łatwo dopasować jeden produkt do drugiego. Większość wkładów można stosować również do wyrobów innych firm, jednak nie jest to zalecane. Tylko w komplecie urządzenia będą pracować w pełni efektywnie i posłużą przez lata.


Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.