Oczyszczanie wody pitnej coraz bardziej popularne

System odwróconej osmozy Ecoperla Rosa

Oczyszczanie wody pitnej coraz bardziej popularne

Coraz częściej słyszymy o uzdatnianiu wody. Wielu ekspertów twierdzi, iż jest ono niezbędne jeżeli pragniemy cieszyć się wodą pozbawioną różnego rodzaju zanieczyszczeń. Zatem na czym uzdatnianie wody polega oraz w jaki sposób powinniśmy to robić?

Obecnie na rynku dostępnych jest bardzo wiele różnorodnych urządzeń przeznaczonych do uzdatniania wody. Najbardziej potrzebne jest odpowiednie uzdatnianie wody w kuchni, gdzie pozbawiona zanieczyszczeń woda jest nam potrzebna do gotowania. Warto pamiętać, iż na rynku znajdziemy wysokiej jakości urządzenie polskiej marki Ecoperla Rosa, które wykorzystując zjawisko odwróconej osmozy bardzo szybko oczyści naszą wodę z różnego rodzaju zanieczyszczeń.

5 etapów filtracji i rewitalizacja

Warto wiedzieć, iż posiada sześć wbudowanych wysokiej jakości filtrów, a także specjalny wkład mineralizujący. Ponadto podczas oczyszczania nasza woda dodatkowo jest wzbogacana dużą ilością magnezu. Dzięki temu zachowuje swoje wszystkie właściwości. Zatem jak można zauważyć, odwrócona osmoza jest bardzo pozytywnym zjawiskiem, dzięki któremu nasza woda jest czysta.

Ile kosztuje Ecoperla Rosa?

Doskonałej jakości urządzenie do oczyszczania wody Ecoperla Rosa możemy znaleźć w dobrym sklepie. Jest ono dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie za jedyne 1590 złotych.


1 Comment

Stan Konieczny

7 sierpnia 2017 at 7:17 pm

Warto wodę doczyszczać.
Nikt z ludzi niedouczonych nie słyszy o tzw. zjawisku wtórnego zanieczyszczenia wody. Woda zaskórna z otoczenia rur przez mikrootwory zasysana jest (paradoks hydrodynamiczny) do wnętrza rur wodociągowych wraz z bakteriami fekalnymi i gnilnymi. To już nie ta sama woda, którą zbadano pozytywnie na ujęciu. Jeżeli ma jakąś pozostałość chloru (tzw. wolna pozostałość chloru), wówczas jesteś bezpieczny. Lub jeżeli ją przegotowałeś. Ale picie niechlorowanej i nie przegotowanej przez dłuższy czas – to kompletne nie liczenie się z ryzykiem. Np. wieloletniej choroby nerek, infekcji bakterią coli zlokalizowanej w różnych organach. Jeden zachoruje a drugi nie. Jeżeli ta woda jest taka dobra, to dlaczego nie mogą jej pić noworodki:-)? Jednak pomimo to można dać jej CERTYFIKAT z tego tytułu lub nazwać produktem regionalnym – to kolejne nieporozumienie. Jak okazuje się – picie zimnej wody z kranu promują również niektórzy profesorowie lub lekarze (na jednej ze stron internetowych coś takiego widziałem). W ten sposób „namawiają” Cię do ryzyka, choć sami nie przeczytali (?) zagranicznych artykułów na ten temat i chyba nie są świadomi (?) tematu?. Bardzo smutne. Bardzo.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.