Klarsan – nowoczesna inżynieria uzdatniania wody

Klarsan - inżynieria uzdatniania wody

Klarsan – nowoczesna inżynieria uzdatniania wody

Uzdatnianie wody w Polsce było potrzebne od zawsze. Na wielu obszarach i w licznej części branż przemysłowych filtracja wody to konieczność. Wiedza na temat tego, jaka jakość wody jest potrzebna stale wzrasta, a klientom proponowane są coraz to bardziej nowoczesne rozwiązania. Naprzeciw oczekiwaniom Klientów wychodzi firma Klarsan.

Zmiana na lepsze

Klarsan już od lat jest na bieżąco z trendami obowiązującymi w branży uzdatniania wody. Swoim klientom oferuje rozwiązania z najlepszych materiałów, sprawdzone i przetestowane. Nowe logo doskonale oddaje tą filozofię. Do tego jest fantastyczną i dosadną metaforą procesu uzdatniania wody – od cieczy o niewłaściwych parametrach do dopasowanej do potrzeb danego sektora.

Droga do czystej wody

Klarsan oferuje 4 podstawowe kroki, dzięki którym możliwe będzie optymalne uzdatnianie wody w pełni dostosowane do potrzeb klienta. Pierwszym z kroków jest analiza wody pochodzącej z danego ujęcia. Próbka jest badana pod kątem fizykochemicznym w profesjonalnym laboratorium. Na tym etapie przeprowadzane są także konsultacje i w niektórych przypadkach wizja lokalna.

Na podstawie uzyskanych informacji dotyczących oczekiwań, parametrów wody i instalacji, inżynierowie tworzą oferty. Czasami niezbędne są testy w celu dobrania najlepszej technologii. Wtedy próbka wody jest przepuszczana przez różne typy złóż. Na podstawie eksperymentów dobierane są te najlepsze.

Jeśli klient jest zadowolony z oferty, następuje przygotowanie do realizacji. Montażem zajmuje się profesjonalna, przeszkolona ekipa. Istnieje możliwość serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego.

Wejdź na stronę www.klarsan.pl i znajdź jeszcze więcej informacji o działalności i produktach.

Nowa identyfikacja wizualna firmy Klarsan


1 Comment

Agnieszka

24 września 2018 at 3:28 pm

Słyszałam już o tej firmie. Od wielu lat zajmuje się projektowaniem wnętrz. Szukałam jakiejś firmy, która proponowałaby dobre rozwiązania w filtracji wody. Nasi Klienci często o to pytają. Na pewno będę polecała.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.