Ecoperla Tower – seria na miarę potrzeb

seria urządzeń o dużych wydajnościach Ecoperla Tower

Ecoperla Tower – seria na miarę potrzeb

Aby woda została dopuszczona do użytku, jej właściwości fizyczne muszą spełniać różne określone normy, które prawnie obowiązują w tym zakresie. Dlatego jeżeli ujęcie wody charakteryzuje się nieodpowiednim wyglądem, nienaturalnym smakiem lub nietypowym zapachem, może wymagać zastosowania wkładu z zawartością aktywnego węgla. Można to przeprowadzić za pomocą odpowiedniego urządzenia o dużych wydajnościach.

Zalety kolumn węglowych

Jednym z takich urządzeń od polskiej marki z serii Ecoperla Tower jest kolumna węglowa Ecoperla Carbotower. To doskonały zamiennik dla standardowego wkładu do filtrowania, który opiera się na właściwościach aktywnego węgla. Urządzenie jest wyposażone w doskonałej jakości złoże, które w celu uzyskania odpowiednich efektów działa na optymalnych rozmiarów powierzchni.

Komponenty dobrane do potrzeb

Węgiel aktywny obecny w Ecoperla Carbotower to najwyższej jakości wkład. Urządzenie dostępne jest w trzech różnych rozmiarach, co pozwala na zastosowanie kolumny w ujęciu wodnym o każdych parametrach, na przykład wodociągach czy studniach. Urządzenie nie korzysta z automatycznych ustawień Ecoperla Smart System. Użytkownik może sam wybrać odpowiednie parametry oraz samodzielnie ustalić czas oraz częstotliwość procesów regeneracyjnych urządzenia.

Co więcej, na kolumnę węglową z serii Ecoperla Carbotower otrzymasz aż 10 lat gwarancji! To najlepsze świadectwo jakości, jaką proponuje polska marka Ecoperla.


Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.